وجود نام کودک با تابلو حروف در اتاق او می تواند ایده جذابی باشد و احساس ارزشمند بودن را به کودک القا کند.

تابلو حروف؛ با رنگبندی جذاب برای نام کودک

اسم کودک در اتاق او حس خوبی در کودک ایجاد می کند و می تواند زیبایی فضا را بیشتر کند. شما می توانید این تابلو حروف را هم به صورت تابلو تکی از هر حرف تهیه کنید و نام فرزند خود را با قرار دادن این تابلوها در کنار یکدیگر ایجاد کنید و هم می توانید تابلو طرح حیوانات جذاب با اول اسم او را برای زیباتر کردن اتاق کودک خود انتخاب نمایید. تابلوهای دیگری نظیر تابلو اتاق خواب دخترانه، تابلو حیوانات و تابلو مادر و کودک با طرح های جذاب نیز می توانند اتاق کودک شما را دیدنی تر کند.

بهترین کاربرد تابلو حروف کودک؛ اتاق کودک و مهد کودک

طرح های کودکانه ای که روی این تابلو حروف وجود دارد باعث شده تا بتوانید برای هر لوکیشنی که کودک در آن حضور دارد از آن استفاده کنید. علاوه بر اتاق کودک که می توانی نام کودک را در آن بسازیم در مهد کودک و کلاس زبان کودکان نیز می توانیم از این تابلوها استفاده کنیم. مثلا در مهد کودک ها می توان با این تابلوها اسم مهد را در راهرو آن قرار داد. همچنین در کلاس زبان کودکان نیز می توان این تابلوها را برای آموزش حروف الفبا انگلیسی قرار داد تا میزان یادگیری را بالا برد.
این تابلوها را می توانید در سایز دلخواه (سایز پیشنهادی: 18*13) هم به صورت دیواری و هم رومیزی در اتاق کودک عزیزتان قرار دهید.

تابلو حروف با بهترین کیفیت را از شادوشیک بخرید

فروشگاه اینترنتی شادوشیک تابلوهایی با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا شما با خیالی آسوده تابلو مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید و زیبایی اتاق کودک خود را بیشتر کنید. به علاوه شما می توانید تابلو مورد نظر خود را با سایز دلخواه و رنگ قاب مورد علاقه خود سفارش دهید. برای خرید تابلو دکوراتیو حروف می توانید به شادوشیک مراجعه کنید.

امکان مشاوره رایگان در فروشگاه اینترنتی شادوشیک

یکی از مزایای خرید تابلو حروف از فروشگاه اینترنتی شادوشیک، امکان دریافت مشاوره رایگان می باشد. شما می توانید از طریق شماره 09366462000 از مشاوران حرفه ای ما مشورت بگیرید و متناسب با لوکیشن خود بهترین قاب، سایز و طرح را انتخاب نمایید.
بسته بندی شیک و جذاب این تابلوها، آن را به یک هدیه جذاب برای عزیزانمان تبدیل کرده است.