تابلو فانتزی اتاق خواب؛ تنوع در کنار زیبایی

تنوع بسیار بالایی برای انتخاب تابلو فانتزی اتاق خواب وجود دارد. به علاوه انتخاب طرح مناسب برای تابلو در اتاق خواب مهمترین نکته است که باید به آن توجه کرد. تابلو فانتزی اتاق خواب با سبک وینتیج و تابلو شخصیت فیلم و سریال های معروف جهان برای اتاق نوجوان، تابلو اتاق عروس با سبک لاین آرت، تابلو آبسترکت مفهومی با چهره های مشهور، تابلوهای نوشتاری انگیزشی و تابلو مینیمال چهره با طرح و رنگ های متنوع نمونه ای از این تابلوها هستند.
به علاوه می توانید از انواع تابلو اتاق کودک، تابلو دفتر کار و تابلو پذیرایی با طرح های شیک نیز دیدن نمایید.

انتخاب بهترین سایز تابلو فانتزی اتاق خواب

برای انتخاب سایز تابلو فانتزی اتاق خواب باید مواردی مثل محل قرار دادن تابلو، انتخاب تابلو به صورت رومیزی یا دیواری و انتخاب تابلو تکی یا به صورت چند تکه را در نظر گرفت. معمولا تابلوهای تکی که به صورت دیواری بالای تخت نصب می گردد با سایزهای بزرگ مثل 50*50، 40*40، 40*60، 40*30 و 70*50 به صورت عمودی یا افقی انتخاب می شوند.
در صورتیکه تابلوهای رومیزی یا چند تکه سایزهای متفاوت و کوچکتری نظیر 30*30، 25*20، 18*13 دارند.
برای خرید تابلو دکورتیو فانتزی اتاق خواب می توانید به فروشگاه اینترنتی شادوشیک مراجعه نمایید.

بهترین محل برای قرار دادن تابلو فانتزی در اتاق خواب

تابلو فانتزی اتاق خواب را می توان روی میز تحریر، در کتابخانه و روی قسمت دکوری تخت به صورت رومیزی می توان قرار داد. همچنین این تابلوها به صورت دیواری بالای تخت یا قسمت های مختلف اتاق خواب می تواند قرار بگیرد و جلوه اتاق خواب شما را بیشتر کند.

شیک ترین تابلو فانتزی اتاق خواب را از فروشگاه شادوشیک بخرید

فروشگاه اینترنتی شادوشیک تابلو فانتزی اتاق خواب را با بالاترین کیفیت و قیمت بسیار مناسب متناسب با هر سلیقه ای در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا با سفارش این تابلوها زیبایی اتاق خواب خود را بیشتر کنید.

به علاوه امکان مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین طرح تابلو متناسب با لوکیشن اتاق خواب شما نیز وجود دارد. شما می توانید از طریق شماره 09366462000 از مشاوران حرفه ای ما مشورت دریافت نمایید.