4 نوع قابی که می تواند اتاق کودک را متحول کنند!

منتشر شده در1400.04.19

اگر درنظر دارید با استفاده از روش های جذاب و نوین، قاب عکس ها را در بهترین جای ممکن در اتاق خواب کودک قرار دهید، با ما همراه باشید. به کمک این 4 تکنیک می توانید قاب عکس های جذابی را به اتاق کودک بیفزایید.

4 نوع قابی که می تواند اتاق کودک را متحول کنند

یکی از المان های اصلی در انتخاب و خرید تابلو اتاق کودک نوع قابی است که می توان برای آن انتخاب کرد. توجه به قاب تابلوی اتاق کودک می تواند نتیجه شما از خرید را افزایش دهد. در این مقاله از فروشگاه اینترنتی تابلو شادوشیک به بررسی و معرفی 4 نوع قابی پرداخته ایم که می تواندند اتاق کودک و نوجوان را متحول کنند.

عکس های شبکه ای برای اتاق کودک

به نظر می رسد استفاده از چندین قاب عکس به صورت عمودی بالای تخت خواب کودک، می تواند روشی جذاب برای اتاق کودک باشد. یک مجموعه از قاب های مرتبط با یکدیگر را انتخاب کنید (مثلا قاب عکس حیوانات) و این قاب عکس ها را به صورت شبکه ای در کنار هم به دیوار اتاق کودک آویزان کنید. این مجموعه جذاب می تواند تبدیل به یکی از زیبایی های اتاق کودک شما گردد.

 

 

قاب عکس تکی و ترکیبی از حیوانات انتخابی مناسب برای قاب تابلوی اتاق کودک

قاب عکس های جذاب ترکیبی از حیوانات علاوه بر اینکه می تواند برای اتاق کودک مناسب باشد، می تواند به یادگیری و افزایش حس کنجکاوی کودک نیز کمک کند. چه از نظر اندازه، چه از نظر فضا، گاهی اوقات یک تصویر تمام آن چیزی که لازم دارید می باشد. گاهی اوقات فضای مورد علاقه ما ترکیبی ساده و منظم مثل صندلی مورد علاقه، وسایل بامزه و یک قطعه هنری و فوق العاده است.

 

قاب عکس های کوچک دیواری مناسب برای قاب تابلوی اتاق کودک

یک دیوار گالری باید متناسب با فضای اتاق کودک طراحی شود. اما ست 3 عددی قاب عکس ها باعث می شود تا یک گهواره معمولی در اتاق خواب به یک فضای کاملا جذاب و مدل دار تبدیل شود. چند مدل از تصاویر مورد علاقه خود که با چیدمان اتاق کودک شما همخوانی دارد را انتخاب کنید و این قاب ها را کنار هم قرار دهید تا ظاهری سرگرم کننده و در عین حال منسجم را ایجاد کنید.

 

 

طاقچه ای برای قاب عکس

المان های مینیاتوری جذاب و دلنشین هستند و قاب عکس های کوچک نیز امتیاز خوبی را کسب می کنند. چه چیزی می تواند بهتر از یک تصویر کودک، عکس حیوانات یا قاب اسم کودک شما برای روی این طبقه های دکوری زیبا باشد؟  این استایل کم خرج و کوچک به آسانی می تواند به اتاق کودک روح بدهد.

 

مشاوره رایگان